Eşya Depolama

Eşyalarınızı bir kısmını veya tamamını depolamak için uygun bir ortam mı arıyorsunuz? Kayaoğlu Nakliyat olarak siz değerli müşterilerimize bireysel ve kurumsal olarak profesyonel oda depolarımızda sizlere en iyi hizmeti sağlıyoruz.

Eşyalarınızı depomuzda muhafaza etmeden önce taşınma sırasında oluşabilecek hasar durumlara karşı sigorta poliçesi yaparak eşyalarınızı güvence altına alıyoruz. Evinizde atmaya kıyamadığınız veya eşyalarınızı koyacak bir yer bulamıyor ve kendinize bir yaşam alanı yaratmak istiyor iseniz depolama hizmetlerinden bizce her bireyin yararlanması uygun olan bir hizmet türüdür. Depoya gidecek eşyalar özel olarak iyi düzeyde ambalajlarının yapılması, karton koliler içerisine konularak depomuzda muhafaza etmekteyiz.

Deneyimli eleman kadromuz ile Türkiye’nin her noktasında evden eve nakliyat hizmeti sağlamış olduğumuz gibi aynı zamanda profesyonel olarak eşya depolama hizmeti de sunmaktayız. Depomuz 7/24 güvenlik kamera ile izlenip kayıt yapabilen rutin olarak 2 haftada 1 kez temizlik yapılan bir depodur. Deprem, terör, sel, yangın gibi olumsuz durumlara karşı sigorta kapsamı içerisindedir. Depomuza götürülen her bir eşya parçası özenli olarak kaliteli ambalaj malzemeleri ile paketlenmektedir. Aylık ve haftalık olarak deponun temiz kalması için uğraş gösteren şirketimiz anlaşmalı çalışmış olduğumuz ilaçlama firmaları tarafından depolanmaktadır.

En uygun fiyatlarla depolama hizmeti veren Kayaoğlu Nakliyat eşyalarınızı sağlıklı koşullar altında uzun vadeli dönemleri tahmin ederek eşyanızın en iyi şekilde muhafaza etmektedir.

Nakliyat Bilgi Formu

Lütfen formu eksiksiz doldurunuz.

Eşya Taşıma Dolaplarımız

Eşya Taşıma Dolabı

Müşterilerimizin eşyalarını özel saklama dolaplarında muhafaza ederek nakliye işlemini gerçekleştiriyoruz. Müşterilerimizin eşyalarını özenle koruyor, teslim aldığımız gibi nakliyesini gerçekleştiriyoruz.

kayaoglu-esya-tasima-dolaplari

Eşya Taşıma Dolabı

kayaoglu-esya-tasima-dolaplari-3