Düzce Şehirlerarası Nakliyat

Düzce Şehirlerarası Nakliyat

Düzce şehirler arası nakliyat işini en profesyonel şekilde yapan nakliyat şirketimiz sizlere; en kaliteli ekipman ve kadrosu ile kaliteli nakliyat çözümleri sunmaktadır.


Kayaoğlu Düzce şehirler arası nakliyat müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı kendisine ilke edinerek siz değerli müşterilerimizin eşyaları deneyimli eğitimli ve aynı zamanda güler yüzlü çalışanıyla evden eve bütün nakliyat hizmetlerini sunar. SunDüzce olduğu bütün nakliye hizmetlerinde; Kayaoğlu şehirler arası nakliyat, eşyalarınızı taşımadan önce ücretsiz ekspertiz uygulaması sağlar. Verilen bu hizmetin amacı taşıma işlemine başlanmadan önce belli bir plan program belirlemektir. Kayaoğlu Düzce şehirler arası nakliyat, ayrıca taşıdığı bütün eşyalarınızı müşterilerimizin kayıplarını karşılamak için sigorta yapılır. Yapılan sigorta sayesinde eşyalarınız; Kayaoğlu şehirler arası nakliyat farkıyla eşyalaırnız güvencealtındadır.

Düzce şehirler arası nakliyat olarak verdiğimiz başlıca hizmetlerimiz şunlardır; sigortalı taşıma, ücretsiz ekspertiz, eşya ambalajlama, eşya montajlama, asansörlü taşıma, evden eve nakliyat, çözümlerimiz ile sizlere kaliteli nakliyat hizmeti sunuyoruz. Düzce şehirler arası nakliyat ihtiyacınızda bize ulaşabilirsiniz. >> SİGORTALI NAKLİYAT
Kayaoğlu evden eve ve şehirlerarası nakliyat firması olarak verdiğimiz her hizmette eşyalarınız istenmeyen durumlarda olabilecek zararlardan korumak amacıyla eşyalarınız sigorta edilmektedir. Anlaşmamız durumunda sigorta poliçeniz çalışanlarımız tarafından eşya işleminden önce özenle hazırlanarak taşıma esnasında siz değerli müşterilerimize teslim edilir. Kayaoğlu Nakliyat olarak bütün müşterilerimizin eşyalarınız sigorta etmesini şiddetle öneriyoruz.

>> ÜCRETSİZ EKSPERTİZ
Kayaoğlu Nakliyat vermiş olduğu bütün hizmetlerde siz değerli müşterilerimize ücretsiz ekspertiz uygulaması sunmaktadır. Nakliye sektöründe uzun yıllar hizmet veren çalışanlarımız tarafından taşınacak eşyalarınızın olduğu yer ziyaret edilerek ön bir çalışma olması için bazı incelemeler yapılır. İncelemelerimizin amacı taşınacak olan eşyalarınıza geniş araç filomuzdan en uygun olanı seçmektir. Yapılan incelemeler sonucunda eşyalarınız en ekonomik, hızlı ve güvenilir nasıl taşınacağına kara verilir. Daha sonra ise istemiş olduğunuz saate aracımız gelerek eşyalarınız Kayaoğlu Nakliyat güvencesiyle taşınarak istemiş olduğunuz adrese teslim edilir.


>> EŞYA AMBALAJLAMA
Her meslek grubunun en cana alacı noktası olduğu gibi nakliye sektörünün en önemli aşaması ambalajlamadır. Taşınacak eşyalar bir düzen içinde belirlendikten sonra eşyalarınız ambalajı olabilecek kazanlardan korunmak için iyi bir şekilde ambalajlanmış olması gerekiyor. Kayaoğlu Nakliyat bünyesinde bulundurduğu son derece eğitimli ve bu sektörde uzun yıllar çalışan personelleriyle eşyalarınızı en kaliteli malzeme kullanılarak darbelerden etkilenmesini önlemektedir. Taşıma sırasında iyi ambalajlanmamış ve kaliteli malzeme kullanılmadığı için eşyaların dökülüp kırılmasına sebep olabilir. Değerli eşyalarınızı sektörde uzun yıllardır adında söz ettirmeyi başarmış Kayaoğlu nakliyat’ın deneyimli personellerine gönül rahatlığıyla teslim edebilirsiniz.


>> EŞYA MONTAJLAMA
Son dönemlerde evlerimizde ve iş yerlerimizde artık yeni nesil mobilya, masa dolap gibi son derece hassas olan eşyalar kullanmaktayız. Kullandığımız bu eşyaların montajı ve yerleşimi eski eşyalara göre daha eğitimli ve deneyimli ustalara ihtiyaç vardır. Eşya ve mobilyaların montajını yapan ekibin deneyimli ve eğitimli olması son derece önemlidir. Kayaoğlu Nakliyat bünyesinde uzun süredir çalıştırdığı ve bu yeni nesil mobilyaların montajı için eğitim verdiği personelleriyle taşınacak eşyanızın montesini söktükten sonra araçlarımıza zarar gelmeyecek şekilde yerleştirilir ve götürülen yeni adresinizde eşyalarınız istediğiniz yerlere eski haline gelecek şekilde montesi yapılır.


>> ASANSÖRLÜ NAKLİYAT
Kayaoğlu Nakliyat olarak değerli müşterilerime bir diğer ayrıcalığımız vermiş olduğumuz asansörlü nakliyat hizmetidir. Yüksek katlı ve araç park etme sorunu olan binalardan eşya taşımak son derece zahmetli bir iştir. Ayrıca bazı binalarda eşya taşıma kapasitesine uygun olmayan asansörlerin bulunması veya izin verilememesinden dolayı eşyalar merdivenle taşınırken zarar görme riski oldukça fazladır. Örneğin beyaz eşyaların taşıma esnasında çizilmesi oldukça yüksek bir ihtimaldir. Kayaoğlu Nakliyat olarak verdiğimiz asansörlü nakliyat hizmetiyle bütün bu sorunlara çözüm üretmiş bulunmaktayız. Firmamızın kullandığı son derece sağlam ve hızlı kayış istemli asansörler sayesinde herhangi bir çevre rahatsızlığına yol açmayarak eşyalarınız güven içinde Kayaoğlu Nakliyatın deneyimli personelleriyle taşınmaktadır. Yine de olabilecek beklenmedik kazalara karşın eşyalarınızın sigortası yapılmaktadır.

Nakliyat Bilgi Formu

Lütfen formu eksiksiz doldurunuz.